У червні щосуботи на площі перед Черкаською міськрадою звучатиме джазова музика

У червні щосуботи на площі перед Черкаською міськрадою звучатиме джазова музика Як інформують у Департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, у Черкасах стартує проєкт «Музика під відкритим небом».

Щосуботи (12, 19, 26) протягом червня о 18.00 на площі біля Черкаської міської ради містяни зможуть насолоджуватись джазовою музикою в рамках «Cherkasy Jazz Orchestra».

Cherkasy Jazz Orchestra був створений Михайлом Євтушенком. Кращі музиканти Черкас паралельно із зайнятістю в різних колективах об'єднались в нову потужну професійну і незалежну арт-одиницю в самому серці України. Перший концерт Cherkasy Jazz Orchestra відбувся в Одесі 2019 року. На фестивалі з нагоди International Jazz Day оркестр яскраво виступив разом з Charles Turner III (USA) і Rachel Therrien (France/Canada). Оркестр вже встиг порадувати і черкаську публіку кількома програмами як класики Біг-бендової музики, так і сучасними авторськими композиціями. Співпрацює провідними солістами України Марі Жигінас (м.Київ, вокал) та Олексієм Петуховим (м.Одеса, фортепіано).
10.06.2021 14:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter