Письменнику з Херсонщини Анатолію Кичинському вручено в Черкасах премію ім. В. Симоненка

Як інформують у міськраді Черкас, Анатолій Бондаренко привітав цьогорічного лауреата Всеукраїнської літературної премії імені Василя Симоненка у номінації «Кращий художній твір» Анатолія Кичинського. Він отримав її за збірку поезій «Сотворіння цвіту».

Автор живе і працює на Херсонщині, але в своїх поезіях сповідує найкращі літературні традиції від Тараса Шевченка, Василя Симоненка до вершин майстерності сучасного літературного слова.

Премія ім.Василя Симоненка вручається вже 27 рік поспіль. Цьогоріч переможців було визначено двоє: киянин Андрій Шийчук з кращою поетичною збіркою та автор з Херсону Анатолій Кичинський у номінації «Кращий художній твір». Проте Андрій Шийчук не міг прибути у Черкаси на вручення премії через те, що перебуває за кордоном.
Письменнику з Херсонщини Анатолію Кичинському вручено в Черкасах премію ім. В. Симоненка

«Щиро вітаю Вас із перемогою! Бажаю натхнення на створення нових чудових творів і дякую за внесок у розвиток українського слова!», - зазначив міський голова Анатолій Бондаренко.

Всеукраїнська літературна премія ім. Василя Симоненка встановлена Черкаською обласною радою та Черкаською облдержадміністрацією за підтримки Національної спілки письменників України, Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т.Г. Шевченка та Ліги українських меценатів. Мета її створення – вшанування пам’яті поета-гуманіста Василя Симоненка, популяризації його імені й творчості, для заохочення професійних і непрофесійних літераторів до творчих пошуків у галузі літератури, до написання високохудожніх літературних творів громадянського звучання, спрямованих на побудову незалежної демократичної України.
28.05.2021 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter