У Черкасах розпочався І Всеукраїнський конкурс фортепіанної музики «Piano Junior»

У Черкасах розпочався І Всеукраїнський конкурс фортепіанної музики «Piano Junior»Як інформують у Черкаській міській раді, у музичній школі № 1 стартував дводенний І Всеукраїнський учнівський та студентський конкурс фортепіанної музики «Piano Junior».

– Черкаси вперше проводять такий чудовий вузькоспеціалізований мистецький конкурс. Мені дуже приємно, що до нас завітали більше 80 учасників із 12 областей нашої України. Їх будуть оцінювати фахові висококваліфіковані члени журі, які, переконаний, зможуть обрати кращих з кращих, – зауважив у вітальному слові міський голова Анатолій Бондаренко.

Він також відзначив, що міська влада приділяє значну увагу розвитку мистецької освіти. Зокрема, нещодавно для музичної школи № 1 були придбані нові музичні інструменти, зроблений ремонт у коридорах та в концертній залі.

Загалом же цього року з бюджету виділено майже 8 млн грн на капремонти і поповнення матеріально-технічної бази усіх мистецьких шкіл міста. Крім того, учні цих закладів отримують стипендію міського голови за перемоги у міжнародних та всеукраїнських конкурсах, а викладачі переможців – грошову винагороду. Цього року це 5000 гривень кожному педпрацівникові.

«Ми продовжуємо створювати комфортні умови для навчання та виховання наших дітей: вони заслуговують найкращого! Адже якісна мистецька освіта – це запорука виховання культурного і естетично розвиненого суспільства», – наголосив очільник міста.
27.05.2021 13:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter