Оновлену виставку “Чорнобиль. Вони першими захистили світ” відкрили в Краєзнавчому музеї

Оновлену виставку “Чорнобиль. Вони першими захистили світ” відкрили в Краєзнавчому музеї У Черкаському краєзнавчому музеї відкрили оновлену виставку “Чорнобиль. Вони першими захистили світ”. Про це інформують у Черкаській облраді.

Під час відкриття виставки почесними грамотами Черкаської обласної ради відзначено ліквідаторів аварії: голову “Спілки ветеранів Чорнобиля” Анатолія Близнюка та його заступника Олександра Лашка.

Під час підготовки нової виставки науковці музею зібрали чимало матеріалів про ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які проживають в регіоні.

Паралельно зі збором матеріалів для нової експозиції було започатковано проєкт «Чорнобиль. Архів усної історії», збір спогадів ліквідаторів та постраждалих від аварії.

Музейна експозиція включає декілька комплексів, оформлених за хронологічно-тематичним принципом, серед яких вагоме місце має комплекс “Пам’ять”. Доповнюють експозицію інсталяція та інфографіка подій.

Фотодокументальні матеріали висвітлюють масштаби будівництва Чорнобильської АЕС ім. Леніна у 1970-1980 рр., аварію на четвертому енергоблоці АЕС, будівництво у максимально стислі терміни “Укриття” та могильників забрудненої техніки тощо.
27.04.2021 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter