У Художньому музеї відкрито виставку черкаського художника-графіка Євгенія Кузаєва

Черкаський художній музей презентує персональну виставку талановитого черкаського художника-графіка, архітектора та поета Євгенія Петровича Кузаєва. Про це інформують у Черкаській облраді.
У Художньому музеї відкрито виставку черкаського художника-графіка Євгенія Кузаєва

У експозиції подано понад сто робіт, виконаних протягом останніх 20 років. Переважає невеликий формат простих і зрозумілих композицій, але попри це вони сповнені глибокого змісту, який глядач розкриває для себе по-своєму. За словами Євгенія Кузаєва, на створення робіт його надихало і продовжує надихати всеохоплююче почуття любові, його сила і різноманіття проявів, які художник втілює у цілі оповідання. Персонажі виказують власні уявлення про світ та погляди на життя. Автор, ніби граючись, легко та водночас майстерно спрямовує глядача крокувати тонкою межею еросу, споглядаючи красу гарної зовнішності зображуваних персонажів та отримуючи від цього естетичне задоволення.

Привертають увагу портретні композиції членів родини художника, колег та відомих постатей: батька й матері, Володимира Висоцького, Данте Алігʼєрі та інших.

Декілька творів представляють серію, що презентує чудернацьких тварин дванадцятирічного циклу східного гороскопа. Зоологічна тематика продовжується у графічних творах, що у жартівливій манері уособлюють різні людські професії, вподобання та хобі.

Захоплює увагу низка робіт, що ілюструють давньогрецькі міфологічні та старозавітні біблійні сюжети, змушуючи глядача пригадати надзвичайні героїчні та водночас повчальні історії, сповнені вікової мудрості.
01.03.2021 16:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter