Пам'ять режисера Сергія Проскурні в Черкасах вшанували виставою “The Zoo Story”

Пам'ять режисера Сергія Проскурні в Черкасах вшанували виставою “The Zoo Story”У Черкаському будинку культури імені Івана Кулика творча група театру-студії PROtest зіграла виставу “The Zoo Story”. Виставу присвятили пам'яті українського режисера, продюсера та мистецького керівника Сергія Проскурні, розповів Суспільному режисер Сашко Демешко.

Головні герої – два чоловіка, один втілює вільну від обов'язків людину, інший - сім'янина, який має лише декілька вільних годин, аби побути на самоті зі своїми роздумами.

Зі слів актора Павла Гончарова, ця п'єса написана ще в середині минулого століття відомим американським драматургом Едвардом Олбі:

"Тоді розквітав у світі театр абсурду. Ця п'єса – дуже глибокий матеріал. Він зачіпає багато питань важливих соціальних, питань існування, самотності в публічному просторі. Люди після першої вистави виходили і казали: я прийду ще на другу, мені треба розібратися", – розповів Павло Гончаров.

Черкащанка Олександра прийшла на виставу не вперше. Розповіла, що її зміст кожен раз змушує замислитися, чи все ти правильно робиш у житті.

"Як для мене, для представниці молоді, вистава є яскравим прикладом того, що треба будувати свою історію власноруч. Не треба дивитися на інших, щоб потім не шкодувати про свої помилки. Так само як і для старшого покоління це також актуально, тому що молодість, то такий час, який дуже хочеться згадувати".

Євген Кияєв переглянув виставу у 23-те та розповів, що щораз сприймав її по-новому.

"Вистава неймовірно крута, чомусь всі 20 разів навертала на мене сльози і в кінці, і в середині. Зараз я теж під враженням, щоразу знаходжу щось нове для себе. Вистава дуже глибока".
24.02.2021 12:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter