У Художньому музеї відкрилася виставка «Recykle/Перетворення»

У 80-х роках минулого століття почав набирати популярність новий глобальний напрям в сучасному мистецтві Ресайклд-арт (від англійського «recycle» – переробка). Митці, які працюють у цьому напрямку, намагаються поставити під сумнів культуру споживання і змінити наш погляд на звичні речі, що вимагає від них чималого креативу.

Сьогодні в напрямку ресайклд-арт працює безліч приголомшливих художників у найнесподіваніших жанрах. Серед них – Олександр Шепеньков, творчість якого вже давно полюбили черкащани.
У Художньому музеї відкрилася виставка «Recykle/Перетворення»

А ось Ольга Отнякіна-Бердник, глибокий знавець народної культури, яка працює в галузі керамічної пластики, представляє свої перетворення вперше. Про це інформують у Черкаській облраді.

У Художньому музеї відкрилася виставка «Recykle/Перетворення»


Друзі і однодумці в житті, Олександр і Ольга, діляться своєю філософією у рамках спільного простору виставки «Recykle/Перетворення» у Черкаському художньому музеї.

Саме перетворення і переосмислення – ось головна тема проєкту.

На виставці поєднані художні прояви професійного і народного, монохромного і кольорового, серйозного, філософського і наївного, іграшкового.

Химерний світ дитячих фантазій і снів, міфів і казок Ольги Отнякіної-Бердник не протиставляється, а гармонійно співіснує з філософськими візіями Олександра Шепенькова.
15.02.2021 14:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter