Визначено цьогорічних лауреатів літературної премії ім. Василя Симоненка

Визначено цьогорічних лауреатів літературної премії ім. Василя Симоненка На Черкащині визначили лауреатів Всеукраїнської літературної преміх імені Василя Симоненка. Переможцями конкурсу стали киянин Андрій Шийчук з кращою поетичною збіркою та автор з Херсону Анатолій Кичинський у номінації «Кращий художній твір», інформують в управлінні культури та охорони культурної спадщини облдержадміністрації.

Андрій Шийчук здобув перемогу зі збіркою віршів «Кахлі», а Анатолій Кичинський за книгу поезій «Сотворіння цвіту». Урочисте привітання та вручення дипломів відбудеться на початку 2021 року.

Загалом цього року конкурсна комісія розглянула подані твори й допустила до участі в конкурсі 25 авторів.

Всеукраїнська літературна премія ім. Василя Симоненка встановлена Черкаською обласною радою та Черкаською облдержадміністрацією за підтримки Національної спілки письменників України, Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т.Г. Шевченка та Ліги українських меценатів. Мета її створення – вшанування пам’яті поета-гуманіста Василя Симоненка, популяризації його імені й творчості, для заохочення професійних і непрофесійних літераторів до творчих пошуків у галузі літератури, до написання високохудожніх літературних творів громадянського звучання, спрямованих на побудову незалежної демократичної України.
23.12.2020 13:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter