Шевченківський національний заповідник повертає грант на рпозвиток, бо "не мав права брати участь у конкурсі"

Гроші, що у вигляді гранту отримав Шевченківський національний заповідник, – повертають назад. Про це у коментарі Суспільному повідомила в. о. генерального директора Шевченківського національного заповідника Валентина Коваленко.

"Грант ми виграли за сприяння Українського культурного фонду в межах конкурсної програми "Культура в часи кризи: інституційна підтримка", гроші зайшли вже, однак зараз вирішується питання із повернення коштів", – розповіла Валентина Коваленко.


За її словами, пояснюють це тим, що сталася помилка і що Шевченківський національний заповідник не мав права брати участь у цьому конкурсі, тому що це кошти з "ковідного" бюджету, які мали бути спрямовані на комунальні платежі, забезпечення охорони тощо.

"Пояснюють, що ніби-то ми не мали право виграти цей гранд. Тому що це кошти начеб-то були призначені не для реалізації нових проєктів. Це кошти з ковідного бюджету, які мали бути спрямовані на комунальні платежі. Зараз вирішується питання про повернення коштів", – зауважила в. о. гендиректора заповідника.
22.12.2020 16:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter