Виставка сувенірних ялинок з бісеру відкрилася в Черкаському краєзнавчому музеї

За інформацією черкаського Краєзнавчого музею, днями тут вперше представлено громадськості виставку сувенірних ялинок з бісеру.

В експозиції виставки 18 яскравих тв орчих робіт, створених молодими учасниками студії декоративно-прикладного мистецтва «Творче коло» Позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» ЧМР під керівництвом Тетяни Волочай. Кожний маленький виріб, як маленьке «диво», є результатом багатогодинної наполегливої роботи, творчої «магії» і очікування свята. Мистецька діяльність із виготовлення виробів з бісеру дарує безцінні години спілкування, заповзятої роботи і дружби з творчістю, що має важливе значення арт-терапії для людей з інвалідністю.
Виставка сувенірних ялинок з бісеру відкрилася в Черкаському краєзнавчому музеї

Виставка невеликого формату, але глибокого соціального змісту. Вона покликана привернути увагу до творчих пошуків, бачення краси, індивідуальності кожного. З ініціативи Тетяни Волочай виставка є доброю традицією у Черкасах, в обласному музеї реалізується вперше і набуває вагомого змісту: засобами культури і мистецтва зробити українське суспільство інклюзивним.
22.12.2020 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter