Міжнародну виставку сучасного мистецтва «Dialogues» відкрито в Черкасах

У Черкасах презентували міжнародну виставку сучасного мистецтва «Dialogues». Про це інформує che24.online.

На виставці представлений широкий діапазон робіт від професійних художників до початківців від 6-ти до 70-років. Кожен глядач може знайти для себе, як абстрактне, так і реалістичне. А саме: живопис, графіку, декоративне мистецтво, фотографію чи інсталяцію.

Протягом останніх років виставка набула статус міжнародного проекту. Цього року географія учасників значно розширилася: представники з України, Австрії, Аргентини, Білорусії, Греції, Ірану, Канади, Китаю, Колумбії та інших (всього 25 країн).
Міжнародну виставку сучасного мистецтва «Dialogues» відкрито в Черкасах

Історія проекту «Діалоги» розпочалася у 2010 році. У головному виставковому залі художнього музею, як діалог поколінь, жанрів, образів та можливостей.

Ініціатор та незмінний керівник проекту – відомий український художник Володимир Яковець

“Для сьогоднішньої виставки я відібрав свої найсвіжіші картини. Тут представлені три мої роботи із великої серії робіт «Реставрація». У якій всього буде понад сто картин. Над цими полотнами я працюю, майже, 2 роки. На створення мене надихнув «Лувр» в Парижі, під час останньої поїздки до друзів. Я працюю за таким принципом: обираю якусь класичну картину, збільшую її, та трансформую у своєму стилі. За місяць я пишу 6-8 робіт, працюю кожен день”, – розповів Володимир Яковець.

Куратор проекту декларує креатив, можливо провокацію, але завжди стильно та грамотно. Цього року виставка проходить за підтримки благодійного фонду Миколи Бабака “Культурна спадщина і сучасне мистецтво України”.

Виставка діє з 10 листопада до 10 грудня 2020 року.
12.11.2020 08:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter