5 листопада в Черкаській філармонії відбудуться "Музичні імпрези України" (відео)

Учасники Черкаського академічного симфонічного оркестру провели генеральну репетицію. Вони виконували твори, які зіграють на концерті "Симфонічна майстерня" у Черкаській філармонії, розповів Суспільному диригент оркестру Олександр Дяченко.

Учасниця оркестру скрипалька Юлія Бунь-Волкотруб розповіла, що скрипку любить, бо на ній можна зіграти будь-яку композицію.

"Вона має безлімітні можливості по звуку та у вираженні музики. Я меломанка – люблю різні стилі, і люблю поєднувати музику, яка зовсім не поєднується в інших у голові. Люблю і класичну музику, і клубну".

Учасниця оркестру Леся Гонтаренко – скрипалька із 30-ти річним стажем. Вважає, що інструмент відчуває настрій публіки і звучить на кожному концерті по-різному:

"Виражає настрій відчуттів. Навіть коли у тебе немає настрою, то скрипка не хоче звучати. Якщо у залі дуже хороша атмосфера вона ніби й звучить краще".

Диригент Олександр Дяченко розповів, що цьогоріч оркестр на концерті виконуватиме українську симфонічну музику від композиторів 21-го століття. Загалом зіграють 10 творів.

Сам концерт "Симфонічна майстерня" академічного оркестру відбудеться у межах п'ятого міжнародного фестивалю академічної музики "Музичні імпрези України". Переглянути його можна 5 листопада о 18:30 у Черкаській обласній філармонії або на телеканалі UA:Черкаси 15 листопада о 16:05.
05.11.2020 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter