Для бібліотек Черкащини придбали книжок на 158 тис. грн., - ОДА

Для бібліотек Черкащини придбали книжок на 158 тис. грн., - ОДА Як інформують у Черкаській ОДА, майже 1200 книгами поповнили бібліотечний фонд області за бюджетні гроші. Це художня, науково-популярна, спеціалізована література. На купівлю усіх книг витратили 158 тисяч гривень.

Нові видання з’явилися в трьох бібліотеках: Черкаській обласній бібліотеці для дітей, Обласній бібліотеці для юнацтва імені Василя Симоненка та Обласній універсальній науковій бібліотеці імені Тараса Шевченка.

Для Черкаської обласної бібліотеки для дітей придбали твори сучасних українських авторів, які читають діти за новою шкільною програмою, твори-лауреати премій у галузі дитячої літератури, переможці книжкових рейтингів, популярні серед дітей та підлітків, науково-популярні книги.

Це книги українських авторів – Галини Вдовиченко, Надії Гербіш, Володимира Арєнєва, Андрія Бачинського, Мар’яни Савки, Сергія Гридіна та інших;

твори зарубіжних письменників – Клауса Гаґерупа, Джеремі Стронґа, Ульфа Старка, Іана Вайсброу, Стівена Гокінга, Астрід Ліндгрен та інших.

З творів місцевих письменників придбано 2 книги Б.Юхна «Черкаси: пазли».
02.10.2020 17:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter