У Черкаській філармонії пройшов захід-знайомство для представників влади, культури та меценатів

За інформацією управління культури та охорони культурної спадщини Черкаської ОДА, захід-знайомство для прокладання місточків між владою, бізнесом та громадою відбувся вчора у Черкаській обласній філармонії.

Одна з організаторів події, представниця ГО «Responsible Future» Вікторія Зубенко впевнена, що такі вечори допоможуть налагодити партнерські зв’язки між потрібними ланками.
У Черкаській філармонії пройшов захід-знайомство для представників влади, культури та меценатів

– Ми запросили владу та відповідальний бізнес Черкаської області й як організатори намагалися спілкуватися, знаходити точки дотику, щоб потім врешті-решт робити різні проєкти разом, – зазначила Вікторія Зубенко. – У нас багато ідей, вже 17 років ми співпрацюємо з Кам’янським державним історико-культурним заповідником. Три роки тому ми створили Kamianka Music Fest і в запасі маємо купу ініціатив, до яких бажаємо залучати черкаський бізнес, а не київський, як робили до цього.

Захід відбувся за підтримки Управління культури та охорони культурної спадщини ОДА. Очільниця Управління Людмила Фіть зазначила, що якщо бізнес залишиться небайдужим, то дуже скоро культурна сфера у Черкаській області вийде на новий рівень.

– Ми зараз активно працюємо у тому напрямку, щоб «подружити» культуру з відповідальним бізнесом, – додала вона. – Ось, наприклад, Державний історико-культурний заповідник «Трипільська культура» активно співпрацює із німецьким ProCredit Bank. Вони інвестували у наш заклад близько 20 мільйонів гривень. Тому дуже хочемо, щоб завдяки таким вечорам як сьогодні, ми створили партнерські звя`зки саме з черкаським бізнесом. Відродження традиції меценатства – один із важливих напрямів роботи усіх культурних діячів. Ми всі маємо тісно взаємодіяти та розбудовувати культуру Черкащини. До речі, цей захід вже відбувся за підтримки черкаського мецената.
21.08.2020 10:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter