У Черкасах триває реконструкція приміщення драмтеатру й Театральної площі

Ремонтні роботи другої черги готові розпочинати в обласному музично-драматичному театрі. Як інформують у Черкаській ОДА, вони завершальні, опісля їх закінчення в установі будуть радо приймати глядачів після тривалої перерви. 8 липня перший заступник голови ОДА Дмитро Ляшов зустрівся з представниками підрядної організації та керівництвом театру, аби актуалізувати технічні та інженерні питання з відбудови театру та реконструкції площі побіля нього.
У Черкасах триває реконструкція приміщення драмтеатру й Театральної площі

Ми нарешті завершили тендер щодо другої черги реконструкції обласного театру, який належить до Великого будівництва – відзначив посадовець. – Переможцем став старий-новий генеральний підрядник ТОВ «ПМ-АРСЕНАЛ». Зараз триває процедура підписання договору генпідряду. Сума договору становить майже 102 млн грн з ПДВ. Але, запевняю, ми притримуємось бюджету близько 60 млн грн. Завершити роботи маємо амбітні плани у жовтні цього року.

З 60 млн грн половину спрямують на придбання сценічного обладнання. Зокрема, світла, звуку та пультів. Близько 20 млн грн використають на ремонт сцени. Йдеться про поворотний механізм сцени, штанкетне господарство, одяг та планшет сцени, завісу, ремонт деяких адміністративних приміщень. Решту суми передбачили на відновлення театральної площі. Цю суму взялося виділити місто, втім на рахунки кошти ще не надійшли.

– Театр та площа – це єдиний композиційний та архітектурний ансамбль, тож ми хочемо провести реконструкцію площі таким чином, щоб дотриматися єдиного стилю, – наголосив Дмитро Ляшов. – Нині ведуться підготовчі роботи до початку робіт з її облаштування. Ми готові вносити зміни до проекту, зокрема врахуємо й пропозиції від громадськості, які вже отримали. Звісно надаватимемо перевагу тим, які є доцільними, економічно виправданими та враховують позицію і потреби більшості містян.

Зокрема, на площі хочуть розбити газони та клумби, облаштувати зони відпочинку для пішоходів, встановити LED-освітлення, забезпечити дію зони вільного Wi-fi, зберегти наявні зелені насадження та створити нові. За словами заступника, площа має стати комфортним місцем для спокійного відпочинку громади.
09.07.2020 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter