У Галереї народного мистецтва в Черкасах діє експозиція "Надихаюча Туреччина"

Майже сорок робіт, розписаних власноруч картин та елементів посуду, чекають на своїх відвідувачів у Галереї народного мистецтва. Там до 4 липня діє експозиція "Надихаюча Туреччина". Її протягом року, надихнувшись краєвидами мальовничої Туреччини, створювала черкаська художниця й мисткиня Олена Каверзіна. Всіх, кому бракує фарб, оригінальності й свіжого подиху, запрошує насолодитися виставкою.

У роботі над виставкою авторка використовувала акрилові фарби. Ними писала пейзажі, орнаменти та натюрморти, розписувала посуд. Каже, ще рік тому, не допускала думки, що їй закортить писати у таких жанрах, проте перший політ на параплані у Туреччині змінив її погляди та спонукав на творчі експерименти й досліди.
У Галереї народного мистецтва в Черкасах діє експозиція "Надихаюча Туреччина"

- Символічно рівно рік тому спробувала політ і закохалася у побачене. Цьогоріч усю цю красу зібрала у єдину експозицію, об'єднану тематикою, стилем і настроєм Туреччини. Хочу передати не просто картинку чи орнамент, а захопливий дух, незвичну традицію, яскравість кольорів і грайливість елементів орнаментів. Обіцяю, виставка не дарма має таку назву, а отже - має на меті передати моє натхнення всім відвідувачам, - наголошує художниця Олена Каверзіна.

Це - третя велика виставка художниці, яка, до всього, знайшла себе ще й професії кінолога. Написання картин і розведення собак поєднується у незвичний, але дієвий тандем її життєвих захоплень.

Доступна експозиція "Надихаюча Туреччина" до 4 липня у Галереї народного мистецтва за адресою вул. Хрещатик, 251. Графік роботи: будні з 10:00 - 17:00, субота 10:00 - 15:00, неділя/понеділок вихідний.
24.06.2020 15:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter