У Черкаському Художньому музеї презентували виставку сучасного мистецтва "Серед ночі"

Як інформують в КП «Обласний художній музей» Черкаської обласної ради, днями презентовано колективну виставку черкаських художників сучасного мистецтва «Серед ночі».

Куратор проекту – молодий черкаський художник Олександр Турецький зауважує: «Я намагався зібрати цілісну та цікаву експозицію. З’явилась потреба у темі, котра була б універсальна для кожного з митців. Такою і стала тема ночі».
У Черкаському Художньому музеї презентували виставку сучасного мистецтва "Серед ночі"

Повнота почуттів нічної краси лягли у концептуальну основу композицій молодих черкаських майстрів пензля: Олександра Турецького, Анастасії Пустоварової, Катерини Колесник, Світлани Тихомирової, Дмитра Маслова, Станіслава Хрустальова, Миколая Морозовського, Миколая Дзецини та Дениса Хрєнова.

Виставка презентує понад 50 творів різних жанрів та видів мистецтва: живопис, графіка, скульптура. Експозиція подана у широкій стилістичній перспективі: від класичних ремінісценцій, через кольорові абстрактні фантазії до сюрреалістичних творів та езотеричної графіки у стилі «нео-ембіент».

Автори представили різні за технікою та майстерністю виконання праці, образи яких навіяні роздумами митців, захоплених стихією сучасної творчості.

Відображаючи тенденції сучасного світового мистецтва, кожна представлена робота розповідає свою історію. Головна концепція виставки є невичерпною, щоразу залишаючи простір для відшукування нових смислів та нових вражень.
24.02.2020 17:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter