Виставка "Більше, ніж спогади" відкрилася в музеї Корсунь-Шевченківської битви

За інформацією Департаменту культури та взаємозв'язків з громадськістю Черкаської ОДА, у фондах Корсунь-Шевченківського державного історико-культурного заповідника зберігається велика колекція листів часів Другої світової війни, серед яких понад 200 від учасників Корсунь-Шевченківської наступальної операції (24 січня – 17 лютого 1944 року). До 76-ї річниці операції в музеї історії Корсунь-Шевченківської битви створена стаціонарна виставка «Більше, ніж спогади. Листи часів Другої світової війни», на якій представлено 46 листів, написаних у 1941–1945 роках. Це листи учасників Корсунь-Шевченківської наступальної операції до своїх рідних, а також листи матерів і батьків, сестер і братів, дітей на фронт. Є кілька листів від однополчан до рідних фронтових побратимів, які загинули.
Виставка "Більше, ніж спогади" відкрилася в музеї Корсунь-Шевченківської битви

Презентація виставки відбулася 6 лютого. На заході побували студенти Корсунь-Шевченківського педагогічного коледжу імені Т.Г.Шевченка, учні Корсунь-Шевченківської гімназії і загальноосвітньої школи № 2. Екскурсію по виставці провела автор виставки, завідувач музею історії Корсунь-Шевченківської битви Тетяна Полякова.

На презентації виступив народний аматорський хор ветеранів праці Корсунь-Шевченківського районного будинку культури (керівник – заслужений працівник культури України Неля Квятківська). У виконанні ветеранів прозвучало кілька пісень на військово-патріотичну тематику.

Наприкінці заходу для студентів і учнів були проведені бліц-екскурсії по експозиції музею історії Корсунь-Шевченківської битви, під час яких основна увага зверталась на матеріали тих учасників військової операції, чиї листи представлені на виставці.
10.02.2020 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter