У Художньому музеї відкрито виставку Миколи Маценка «Гносеологічні вправи»

За інформацією Черкаської обласної ради, 30 січня в Черкаському художньому музеї презентовано виставку Миколи Маценка «Гносеологічні вправи».

Свою «Геральдику» Микола Маценко створює вже протягом 12 років. Подібно до традиційної геральдики, роботи Маценка із цього циклу – система соціального кодування, квінтесенція смислів: символів, знаків, стереотипів.

Поєднуючи у вигадливих композиціях побутові предмети, елементи повсякдення і різноманітні історичні та культурологічні алюзії, автор конструює персональну оповідь про історію і сучасність суспільства, що його оточує і складовою якого він сам є.
У Художньому музеї відкрито виставку Миколи Маценка «Гносеологічні вправи»

Абревіатури, крилаті вислови і літературні цитати – теж своєрідні коди, частини меседжу, неодмінно іронічного, але більше серйозного, часто парадоксального, – про звичне і екстраординарне, прекрасне і страхітливе, про загрози і переваги, вподобання і фобії, минуле і теперішнє, перемоги і поразки, з яких плететься орнамент дійсності. Цикл містить як великі полотна, так і багато робіт малих форматів із невеликою кількістю зображених елементів.

«Гносеологічні вправи» – виставка, що представляє камерні роботи Миколи Маценка, створені здебільшого протягом 2018-2019 років.
03.02.2020 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter