У Художньому музеї Черкас презентували виставку Галини Литвиненко "Барви душі"

Як інформують у Черкаській облраді, 21 січня в Черкаському обласному художньому музеї презентували виставку Галини Литвиненко «Барви душі».

Черкаський обласний художній музей зберігає, досліджує та популяризує як твори образотворчого, так і декоративно-ужиткового мистецтва, зокрема української вишивки, що має давні традиції. Окрім робіт знаних митців в музеї експонуються роботи майстрів-аматорів, до яких впевнено можна віднести і Галину Литвиненко. Вишиті роботи майстрині дбайливо збережені та надані для виставки Оксаною Литвиненко, онукою майстрині.
У Художньому музеї Черкас презентували виставку Галини Литвиненко "Барви душі"

У вишиваних роботах майстрині відображені невичерпна любов до навколишнього світу, щирість, доброта мисткині, її багаті і глибинні барви душі.

Рядок за рядком і на полотні з'являлися промовисті квіткові натюрморти або цікаві та багатоманітні сюжетні праці майстрині.

У виставковому залі обласного художнього музею поряд із вишитими картинами представлені і рушники Галини Литвиненко, які свого часу за життя майстрині були оберегами її оселі та створювали домашній затишок.
23.01.2020 11:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter