У Художньому музеї Черкас відкрито виставку Володимира Вовчка

Як інформують у Черкаському обласному художньому музеї, 17 січня презентовано персональну виставку молодого художника Володимира Вовчка.

Як відомо, ледве чи не найвища насолода – це насолода творити. Завдяки творчості художнику вдається не тільки розкрити свій внутрішній світ, а й допомогти поціновувачам мистецтва правдиво подивитися на власні потаємні переживання. Будучи філософом і мрійником, як і більшість молодих і творчий людей, Володимир Вовчок кидає виклик долі і прагне змінити світ на краще.
У Художньому музеї Черкас відкрито виставку Володимира Вовчка

Художник працює в техніках графіки та акрилу, доволі стрімко освоюючи нові стилі задля урізноманітнення своїх робіт. Творить автор і на великих полотнах, змішуючи техніки. Незважаючи на те, що графіка – мистецтво лінійне і засноване на сполученні чорного та білого, Володимир додає яскраві кольори, що ще раз підкреслює бунтарство його характеру, втілене на полотні.

Володимир Вовчок народився у 1995 році у м. Каневі. Малювати почав з дитинства, навчався у Канівській школі мистецтв. Згодом став студентом коледжу культури і мистецтв та Канівського гуманітарного інституту, якій закінчив у 2016 році. Нині Володимир навчається у Львівській Національній академії мистецтв на відділенні монументального живопису.

Виставка триватиме до 17 лютого 2020 року.
20.01.2020 14:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter