У Краєзнавчому музеї Черкас пройшов день Василя Симоненка

Як інформують у Черкаському обласному краєзнавчому музеї, 8 січня 2020 року з нагоди 85-ї річниці з дня народження видатного українського поета і журналіста проведено день Василя Симоненка.

Розпочався він із тематичної екскурсії «Я прийшов, щоб із вами жити» для студентів першого курсу кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.
У Краєзнавчому музеї Черкас пройшов день Василя Симоненка

Студенти університету разом із доцентом цієї ж кафедри, кандидаткою історичних наук Оленою Костюковою відвідали музейну кімнату «Робочий кабінет В. А. Симоненка», де зібрано прижиттєві експонати та цікаві факти з біографії видатного земляка.

Старший науковий співробітник обласного краєзнавчого музею Марцинюк І.М. розповів студентам про творчий та життєвий шлях нашого видатного земляка і про його найкращі риси як вірного сина України та нашої Черкащини.

Студенти з великим душевним захопленням слухали розповідь та після завершення екскурсії висловили вдячність працівникам музею, адже під час заходу дізналися багато нового про цю визначну постать у літературному житті нашої держави.
09.01.2020 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter