У Корсунь-Шевченківському заповіднику відбулася наукова конференція "Літопис історії України: новітня доба"

Як інформують у Черкаській ОДА, в Корсунь-Шевченківському державному історико-культурному заповіднику відбулася науково-практична конференція «Літопис історії України: новітня доба». Участь у конференції взяли науковці Дніпропетровської, Київської, Полтавської, Тернопільської, Черкаської і Чернігівської областей, повідомляє Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю ОДА.

На конференції обговорили низку питань з історії України ХХ – ХХІ ст. Найбільше виступів присвятили видатним постатям України: Івану Нечую-Левицькому, українським жінкам – учасницям національно-визвольного й опозиційного руху, математику й дисиденту Ніні Вірченко, польському композитору Каролю Шимановському тощо.
У Корсунь-Шевченківському заповіднику відбулася наукова конференція "Літопис історії України: новітня доба"

Серед наукових матеріалів, представлених учасниками конференції, – діяльність ОУН на Корсунщині, історія Лисянщини, дослідження з історії Української революції 1917–1921 років, Першої та Другої світової воєн.

Значна частина досліджень була спрямована на розвиток музейної справи та охорони культурної спадщини в Україні та на Черкащині зокрема.

Матеріали науково-практичної конференції «Літопис історії України – новітня доба» будуть видані у 2020 році.
06.12.2019 08:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter