У Художньому музеї Черкас презентували арт-частину фестивалю "Барба на Бучаку-2019"

Як інформують у Черкаській облраді, в обласному художньому музеї презентували твори, проекти та серії, що складали арт-частину фестивалю «Барба на Бучаку»-2019. Ця подія відбулася в мальовничому селі Бучак на Трахтемирівському півострові Канівського району.

Фестиваль був задуманий в рамках загальноукраїнського екологічного руху за порятунок цього села та спротиву будівництву Канівської ГАЕС.
У Художньому музеї Черкас презентували арт-частину фестивалю "Барба на Бучаку-2019"

У 2019 році темою фестивалю стала фотографія. Одним з пристроїв для фотографії була камера-обскура, яку теж представили на Барбі учасники Pinholiero Banditos.( Латиною camera перекладається як кімната, а obscura – темна. З неї почалася історія фотографії, коли через маленький отвір на папір проектували зображення предмета).

Бучак – маленьке село, якого офіційно вже майже не існує, але там продовжують жити люди, село, яке манить до себе дуже різних людей з усієї Європи. Це така собі камера-обскура, крізь отвір якої фокусуються всі проблеми сучасної України. Важка спадщина, непереможена корупція, байдужість чиновників, не проведена декомунізація, екологічні проблеми, Дніпро, перетворене дамбами ГЕС на систему гнилих озер, покалічені людські долі... І зараз Бучак на межі остаточного знищення.

Тож головна наша задача – вижити і створити новий Бучак, нову Україну – чисту, красиву, де людина та природа почуватимуть себе гідно.

Відвідувачі цієї виставки мають можливість познайомитися з багатьма працями митців.
26.11.2019 12:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter