Юні майстрині з Черкас презентували свої роботи в Музеї видатних діячів української культури в Києві

Як інформують у міськраді Черкас, 13 листопада у Києві за підтримки Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» в Музеї видатних діячів української культури відбулося відкриття спільної творчої виставки юних майстринь «Щедра осінь»: Віри Тимошенко, Марії Кутової та Ольги Бараннік, вихованок ПНЗ «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради.
Юні майстрині з Черкас презентували свої роботи в Музеї видатних діячів української культури в Києві

Завдяки їх спільній праці з педагогом Багатопрофільного молодіжного центру – Галиною Тимошенко, змалечку дівчата, опановуючи секрети народного мистецтва, виросли до майстрів Національної спілки майстрів народного мистецтва України. Юні майстрині зберігають та відроджують народне мистецтво, вкладаючи тепло та красу різнобарвної пори року в свої роботи. Виставка унікальна тим, що дівчата у своїх творах поєднали два види народного мистецтва: витинання та кераміку. На розгляд жителів і гостей столиці Віра, Маша та Оля представили понад 40 мистецьких експонатів.

Привітати із визначною подією юних черкащанок завітали: Тетяна Мельник, заступник директора Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» – благодійної організації, яка спрямована на гуманітарну діяльність для підтримки обдарованої молоді в Україні та Ольга Мартинова – заслужений майстер народної творчості України, голова Черкаського осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України.
15.11.2019 10:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter