У Черкаському Художньому музеї відкрилася виставка сучасного мистецтва "Діалоги"

У Черкаському Художньому музеї відкрилася виставка сучасного мистецтва "Діалоги" Як інформують у Черкаській облраді, 12 листопада Черкаський обласний художній музей презентував дев’яту виставку сучасного мистецтва «Діалоги».

Історія проекту розпочалася у 2010 році у головному виставковому залі художнього музею. Усі наступні виставки приймав Черкаський обласний краєзнавчий музей та останні декілька років проект повернувся у царину мистецького середовища.

Проект «Діалоги» – є діалогом поколінь, жанрів, образів та можливостей. Це діалог старих друзів та нових знайомств, але завжди творче спілкування про мистецтво.

Протягом останніх років виставка набула статус міжнародного проекту. Представники з різних куточків світу – України, Греції, Франції, Чілі, Швеції, Росії, Японії та Ірану стали її учасниками. Широкий діапазон робіт від професійних художників до початківців, різна вікова категорія від 4-х до 70-и років представляють черкасцям різноманітну, яскраву палітру сучасного мистецтва. Кожен глядач зможе знайти для себе щось особливе – реалістичне чи абстрактне: живопис, графіку, декоративно-прикладне мистецтво, фотографію чи інсталяцію.

Ініціатор та незмінний керівник проекту – відомий український художник Володимир Яковець. Він знову збурює тишу нашого міста: привертає, спонукає, зосереджує, зіштовхує.
У Черкаському Художньому музеї відкрилася виставка сучасного мистецтва "Діалоги"

Учасники демонструють свободу виразу, мистецький порив та власні філософські роздуми. Куратор проекту декларує креатив, можливо провокацію, але завждистильно і з гармонією. Він і його команда збагачують сучасне візуальне мистецтво, поєднуючи креатив та глибину традиції.
14.11.2019 14:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter