В Умані письменник Макс Кідрук презентував новий роман "Доки світло не згасне назавжди"

Як інформує Вечірня Умань, 6 листопада в місті Умань відбулася зустріч з відомим українським письменником та мандрівником Максом Кідруком. Автор презентував роман із доповненою реальністю «Доки світло не згасне назавжди» та свій новий мобільний додаток. Захід проходив у кінотеатрі Filmax.
В Умані письменник Макс Кідрук презентував новий роман "Доки світло не згасне назавжди"

Під час презентації Макс Кідрук розповідав про соціальну і фантастичну складові роману та свої плани на наступну творчу відпустку. Також письменник розказав про особливості мобільного додатку до книги «Доки світло не згасне назавжди».

«Напевно, найоригінальнішою фішкою в мобільному додатку до роману буде можливість поспілкуватися з одним із героїв книги. Посилання у тексті вестиме на чат із добре знайомим для моїх постійних читачів персонажем, доля якого ― принаймні мені хочеться в це вірити ― багатьом із вас не дає спокою», ― зазначив Макс Кідрук.

Письменник додав, що ще однією з крутих візуальних фішок у мобільному додатку до роману буде можливість побачити під час читання місця, де розгортаються найважливіші події. Таких локацій буде вісім, більшість ― відзняті з повітря. Кожна з локацій міститиме детальні підписи, а також кілька «наземних» фотографій.

Наприкінці зустрічі з читачами Макс Кідрук пообіцяв повернутися до Умані через два роки з презентацією своїх нових книг. Після цього письменник провів автограф-сесію та сфотографувався з усіма охочими.
07.11.2019 14:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter