1 листопада в Черкаській галереї народного мистецтва відкриється виставка картин Олени Каверзіної

1 листопада 2019 року в Черкаській Галереї Народного Мистецтва відбудеться виставка-презентація картин місцевої художниці Олени Каверзіної під назвою «ДНК – Душа. Натхнення. Краса» На гостей очікують 30 полотен майстрині, написаних акрилом і маслом, та за допомогою техніки енергетичного живопису протягом останніх чотирьох років. Стиль робіт обширний – від натюрмортів до абстракціонізму.

Це вже друга виставка Олени Каверзіної в Україні. Перша відбулася в Харкові та зібрала за кілька годин понад сотню гостей. Щодо назви презентації «ДНК – Душа. Натхнення. Краса», вона відображає не лише настрій робіт художниці, але й процес їхнього створення. За словами Олени, саме через призми власно душі та натхнення жінці вдається висловити красу навколишнього світу на полотнах. Деякі з картин створені під час арт-терапії майстрині. Вона допомогли їй впоратися зі старими проблемами та надихнули на нові ідеї.

Особливими для художниці є дві власні роботи, що будуть представлені на виставці-презентації, – «Півень» і «Чоловіки з Марсу, жінки з Венери». Останню майстриня створила після прочитання книги Джона Грея та відобразила в ній духовні цінності в стосунках пари. Робота «Півень» – це картина-символ сім’ї художниці, адже всі її члени народилися саме в рік Півня.

«На створення картин мене надихає навколишній світ. Це й природа, й подорожі, й квіти, й, звісно, моя родина. Хочу, аби кожен гість під час виставки знайшов серед мої картин щось для себе» – додає Олена Каверзіна.

Загалом відвідати виставку можна буде з 01.11.2019 до 10.11.2019 р.
28.10.2019 17:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter