На Черкащині проходять зйомки комедійного серіалу "Абсолютно брехливі історії"

На Черкащині проходять зйомки комедійного серіалу "Абсолютно брехливі історії" «Абсолютно брехлива історія» – таку назву матиме пригодницький комедійний серіал за мотивами української минувшини, який цієї осені знімають зокрема і в у Буках Маньківського району Черкащини.

як інформують у Департаменті культури та взаємозв'язків з громадськістю Черкаської ОДА, за сюжетом фільму, звичайний селянський парубок Іван краде коштовності в московського царя, аби викупити з турецького полону власну матір. Втім, план не вдається, хоча зрештою з’ясовується, що він вкрав магічну сережку – запоруку московської влади. Артефакт потрапляє на Запорозьку Січ, і її носить у вусі кошовий oтаман козаків...

У телеефір серіал «Абсолютно брехливі історія» вийде в 2020 році на каналі ICTV.

Тим часом наприкінці вересня до Стеблева на Корсунщині прибула знімальна група, яка розпочала роботу над проектом створення літературного сценарію повнометражного ігрового фільму «Джеря» режисера Ірини Правило за мотивами повісті нашого неперебутнього земляка, класика української літератури І.С.Нечуя-Левицького «Микола Джеря». Фільм знімається за підтримки Українського культурного фонду.
16.10.2019 17:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter