Польська делегація відвідала Кам'янку з нагоди 137-ї річниці від дня народження Кароля Шимановського

Як інформують у Черкаській облраді, світова музична спільнота відзначає 137-му річницю з дня народження видатного польського композитора Кароля Шимановського. Життя музиканта тісно пов’язане з с. Тимошівка, що входить до складу Кам’янської об’єднаної громади, де композитор народився та написав багато своїх ранніх творів.

Для вшанування видатного митця Кароля Шимановського Кам’янську об’єднану громаду відвідав консул Республіки Польща – Яцек Гословський, який вже вдруге відвідує кам’янщину. Також до Тимошівки прибули делегації від ГО «Полонія» з представників Черкаської та Кіровоградської області, які привезли цінні подарунки для музею композитора, а саме видання про його життя та творчість з новими цікавими деталями.

Делегації з представників польських громад та консульства, а також міської ради, поклали квіти до меморіальної дошки Каролю Шимановському, що розташована на фасаді однойменної школи. Для гостей була проведена екскурсія до музею композитора, що знаходиться в приміщенні Тимошівської ЗОШ.
08.10.2019 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter