На Черкащині оголошено конкурс на здобуття літературної премії імені Олекси Влизька

На Черкащині оголошено конкурс на здобуття літературної премії імені Олекси Влизька 17 вересня 2019 року оголошено конкурс на здобуття літературної премії імені Олекси Влизька, заснованої 2008 року Шполянською районною держадміністрацією та Шполянською районною радою з нагоди 100-річчя з дня народження талановитого поета-земляка Олекси Влизька (1908-1934) та з метою вшанування його пам’яті й популяризації творчості. Премія присуджується професійним і непрофесійним літераторам за високохудожні твори, сповнені життєствредності й духу новаторства, спрямовані на розвиток духовності, побудову незалежної демократичної України.

Конкурс на здобуття Премії оголошується з 17 вересня. Прийом робіт на конкурс закінчується 17 листопада. Підбиття підсумків конкурсу завершується до 1 лютого.
До участі в конкурсі допускаються книги, збірки чи прирівняні до них публікації в літературних часописах, що вийшли з друку за останні 3 роки, не відзначені іншими преміями. Мова видання – українська.

Список літературних творів, поданих на конкурс, публікується в пресі, протягом грудня і січня проводиться їх громадське обговорення.

Право висунення робіт на здобуття Премії мають колективи творчих спілок, організацій, установ, навчальних закладів, громадських об’єднань, засоби масової інформації за згодою автора.

Кожна з організацій може представити на здобуття Премії одну чи декілька книг або збірок одного автора.
18.09.2019 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter