У Чигирині завершився Симпозіум майстрів народного мистецтва «Холодний Яр»

Глиняний посуд, писанки, картини та безліч іншого. Як інформують у Черкаській ОДА, десятки витворів мистецтва презентували сьогодні в Чигирині на виставці. У День Державного Прапора на території Резиденції Б. Хмельницького відбулось закриття Тарас Висоцький подякував майстрам та привітав усіх зі святом Державного Прапора й Днем Незалежності України: «Прапор для українців – це особливе. Бо сотні років ми не мали змоги вільно тримати його у своїх руках та з гордістю підіймати над головами. І я дякую всім, хто долучився до боротьби за те, аби сьогодні ми мали змогу це вільно робити. Завтра відзначатимемо 28-у річницю Незалежності. І вона найперше асоціюється з ідентичністю. Адже українці завжди прагнули до свободи й визнання своєї ідентичності й права на вільне життя. На жаль, досі продовжуємо боротьбу за волю. Однак переконаний, маючи таких талановитих людей та вільний дух, ми переможемо! А Україна завжди залишатиметься незалежною».. Упродовж двох тижнів творці з різних куточків України працювали над своїми роботами.
У Чигирині завершився Симпозіум майстрів народного мистецтва «Холодний Яр»


– Вкотре переконуюсь, що саме цей край, Черкащина, є колискою нації, – наголосив під час заходу перший заступник голови ОДА Тарас Висоцький. – Наша нація завжди була славна майстрами, талантами, творчістю та вільною думкою. Маємо багато людей, які, насамперед, мотивовані бажанням, вірою, необхідністю передати нашим дітям традиції, засновані сотні років тому.
У Чигирині завершився Симпозіум майстрів народного мистецтва «Холодний Яр»

Тарас Висоцький подякував майстрам та привітав усіх зі святом Державного Прапора й Днем Незалежності України: «Прапор для українців – це особливе. Бо сотні років ми не мали змоги вільно тримати його у своїх руках та з гордістю підіймати над головами. І я дякую всім, хто долучився до боротьби за те, аби сьогодні ми мали змогу це вільно робити. Завтра відзначатимемо 28-у річницю Незалежності. І вона найперше асоціюється з ідентичністю. Адже українці завжди прагнули до свободи й визнання своєї ідентичності й права на вільне життя. На жаль, досі продовжуємо боротьбу за волю. Однак переконаний, маючи таких талановитих людей та вільний дух, ми переможемо! А Україна завжди залишатиметься незалежною».
27.08.2019 11:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter