У Черкасах визначено переможців обласної премії ім. Данила Нарбута

Як інформують у Черкаській облраді, 22 серпня голова конкурсної комісії із визначення переможців щорічної обласної премії імені Данила Нарбута провів засідання конкурсної комісії із визначення переможців на здобуття премії у 2019 році.
У Черкасах визначено переможців обласної премії ім. Данила Нарбута

Нагадаємо, щорічна обласна премія імені Данила Нарбута присуджується з 1998 року з метою вшанування пам’яті народного художника України, лауреата Державної премії України імені Тараса Шевченка Данила Нарбута та заохочення творчих пошуків і здобутків юних обдарованих художників на етапі початкової мистецької освіти. Номіновані на премію роботи мають отримати найвищу оцінку конкурсної комісії та відзначатись патріотичною тематикою, національним колоритом, високою майстерністю, самобутністю та оригінальністю:

Премія встановлюється:

- у номінації «За творчість обдарованим учням мистецьких шкіл, гуртків та студій образотворчого мистецтва» у розмірі 20 тис грн;
- у номінації «За кращу роботу художнику, виконану у різних видах образотворчого та декоративного мистецтва» у розмірі 30 тис грн.

Як зазначив головуючий, у ході обговорення, до конкурсної комісії цьогоріч подано 17 пропозицій від художників області та 10 пропозицій за результатами попереднього відбору дитячих робіт. Після огляду представлених творчих робіт конкурсантів і таємного голосування, члени комісії визначились із переможцями.

У межах номінації «За творчість обдарованим учням мистецьких шкіл, гуртків та студій образотворчого мистецтва» конкурсна комісія обрала 3 роботи – 10 тис грн за перше місце та по 5 тис грн за друге й третє. У номінації «За кращу роботу художнику, виконану у різних видах образотворчого та декоративного мистецтва» відібрано одну роботу, автор якої буде відзначений премією у сумі 30 тис грн.

Імена номінантів члени комісії тримають у секреті, аби зберегти інтригу до дня нагородження переможців.
23.08.2019 09:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter