У Золотоноші відкрили меморіальну дошку Михайлу Злобинцю

У Золотоноші відкрили меморіальну дошку Михайлу ЗлобинцюЯк інформують у Департаменті культури та взаємозв'язків з громадськістю Черкаської ОДА, в Золотоноші відкрито меморіальну дошку Михайлу Олександровичу Злобинцю, який народився 1885 року на Золотоніщині. Відомий як активний культурно-освітній, громадський та політичний діяч доби Української революції 1917–1921 рр., поет, бандурист, педагог.

Відкриття меморіальної дошки Михайлу Злобинцю – важлива подія у громадському і культурному житті не тільки Золотоноші, а й усієї Черкащини. Цей захід – складова частина роботи з увічнення на Черкащині пам’яті видатних діячів Української революції 1917–1921 років.

Встановлення цієї дошки увічнює пам’ять про тих людей, які століття тому відстоювали ідею української державності. І серед них – Михайло Олександрович Злобинець (який ще відомий під псевдонімами Злобинців або Домонтович). Він боровся за відродження української національної культури і її утвердження своєю головною зброєю – словом і піснею.
06.08.2019 11:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter