У Черкаському художньому музеї відкрилася виставка акварельного живопису "ДНІ-ПРО"

Міжнародна виставка акварельного живопису «ДНІ-ПРО» відкрилася у Черкаському художньому музеї. Як інформують у міськраді Черкас, свої акварелі на ній представили художники не тільки з Черкас, а й з різних куточків України та з-за кордону.
У Черкаському художньому музеї відкрилася виставка акварельного живопису "ДНІ-ПРО"

Ідейною натхненницею заходу стала старший викладач кафедри дизайну ЧДТУ, учасниця всеукраїнських та регіональних виставок, членкиня Черкаського осередку Спілки дизайнерів України Тетяна Куліш. За допомогу в організації такого непересічного для Черкас заходу вона подякувала міській владі та особисто міському голові Анатолію Бондаренку.

«В мене була мрія зробити такий проект. І протягом півроку я готувалася, збирала художників, спонукала до виставки, переписувалася, і все-таки назбиралося в нас 92 учасники, які представили свої роботи. І ми сьогодні презентуємо каталог цієї виставки. Всі учасники отримають авторські екземпляри»,- повідомила Тетяна Куліш.

На міжнародній виставці представлені роботи відомих майстрів акварелі й аматорів, заслужених художників України та студентів.
«Сьогоднішня виставка має назву ДНІ-ПРО. І це дуже символічно для нашого міста, яке розташоване на цій річці, і саме в нашому місті Дніпро найширший. Значення Дніпра в українській історії і ментальності надзвичайно важливе і вагоме. В свій час і Україна ділилася по Дніпру, йому присвячено чимало поетичних і мистецьких творів, по Дніпру проходив шлях з варяг до греків. Тому мені дуже приємно, що в нашому місті відбуваються такі заходи», - зазначив заступник міського голови Ігор Волошин, і передав від імені Анатолія Бондаренка привітання учасникам виставки.

Оглянути експозицію в художньому музеї можна до 15 серпня.
02.08.2019 10:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter