15 серпня в Черкасах стартує IV фестиваль короткометражного кіно "КіноШот"

15 серпня в Черкасах стартує IV фестиваль короткометражного кіно "КіноШот" За інформацією Департаменту культури та взаємозв'язків з громадськістю Черкаської ОДА, в обласному центрі 15 серпня вчетверте стартує фестиваль короткометражного кіно «КіноШот». Черкащанам продемонструють 50 фільмів – більшість з яких створені українськими режисерами.

-Показ відбуватиметься на 3 локаціях: традиційних «Долині Троянд» та кінотеатрі «Україна», а також Художньому музеї. Під відкритим небом в «Долині» ми демонструватимемо конкурсну програму, в «Україні» - різні позаконкурсні програми, а в Художньому музеї – майстер-класи та дискусії з режисерами, - пояснює організаторка «Кіношоту» Вікторія Лаврентьєва.

Цьогоріч організатори запросили відомого українського режисера монтажу Миколу Базаркіна. Одна з його яскравих робіт - фільм “Колір фасаду: синій”. Також Базаркін був режисером монтажу фільмів: "Вулкан" Р. Бондарчука, "Заповідник Асканія" А. Литвиненка, "Історія зимового саду" С. Мозгового. Микола поділиться власним досвідом та проведе для черкащан відкритий майстер-клас з монтажу документального кіно.

Вхід на усі локації, які і попередні роки – вільний.

- Фестивалі в Україні – це загалом не вельми прибуткова справа. Важко навіть вийти в нуль, не те, що отримати прибуток. Оплата квитків – це мізерна сума, яка не покриває ніяких особливих витрат та майже не впливає на бюджет. Це дуже маленькі гроші. Тому набагато краще шукати спонсорів, донорів. Для нас це не бізнес, а соціальна діяльність. Я бачу місію нашого фестивалю в розвитку культури у Черкасах, туристичного бренду міста, - коментує Вікторія Лаврентьєва. – Наприклад, минулого року до нас приїхало 3 кінокритика, які вперше побували у місті. І готові приїхати знову.
31.07.2019 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter