1 серпня в Черкасах відкриється Міжнародна виставка акварельного живопису "ДНІ-ПРО"

1 серпня в Черкасах відкриється Міжнародна виставка акварельного живопису "ДНІ-ПРО" Як інформують у міській раді Черкас, 1 серпня в обласному художньому музеї Черкас відбудеться відкриття Міжнародної виставки акварельного живопису «ДНІ-ПРО». Свої творчі доробки презентують митці з України, Литви, Молдови, Польщі, Чехії та Японії. Побачити їхні картини в експозиції можна до 15 серпня.

Загалом на міжнародній виставці будуть представлені 92 роботи відомих майстрів акварелі й аматорів, заслужених художників України та студентів, що увійшли в каталог виставки, а також окремі роботи черкаських митців.

Як повідомляють у департаменті освіти та гуманітарної політики, в межах події проходитимуть зустрічі з поетами і музикантами, одноденні пленери, майстер-класи провідних художників. Водночас, працюватиме ще одна виставка акварельних мініатюр молодої художниці з Черкас Ганни Пастух.

Відкриття виставки: 1.08.2019 о 12.00 (у день відкриття вхід вільний, у решту днів – квиток на виставку коштуватиме 10 грн).

Місце проведення: обласний художній музей (вул. Хрещатик, 259), щодня, крім понеділка та вівторка, із 10 до 18 години.
30.07.2019 16:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter