Організатори Третього книжкового фестивалю в Черкасах оприлюднили імена перших гостей

За інформацією Департаменту культури та взаємозв'язків з громадськістю Черкаської ОДА, 11-13 жовтня в обласному центрі пройде третій книжковий фестиваль. Організатори вже готові оприлюднити імена перших гостей та подій.

Письменниця, авторка та співавторка понад 15 книг Дара Корній. Захоплюється дохристиянською міфологією, праукраїнськими віруваннями, етнографією, казками, народною музикою, книгами. На фестивалі презентуватиме не лише свою нову книгу, а й прочитає лекцію про міфічних істот.

Письменниця, співачка, журналістка, телеведуча, а з жовтня 2015 року — перша секретарка з питань культури посольства України у Франції Ірена Карпа. На черкаському книжковому фестивалі вона презентуватиме свою нову книгу.

Організатори Третього книжкового фестивалю в Черкасах оприлюднили імена перших гостей


Письменник, мандрівник, автор понад 16 книжок Макс Кідрук. У Черкасах він презентуватиме нову книгу та візьме участь в інших подіях фестивалю.

Організатори Третього книжкового фестивалю в Черкасах оприлюднили імена перших гостей


Із літературними меседжами подорожують країною письменники та літературні агенти. Вони розповідають про свої книги, письменницьку долю та проводять майстер-класи, популяризуючи читання. Літературознавці вже провели творчі зустрічі у Києві, Полтаві, Дніпрі, Черкасах, Чигирині та інших містах.

Уперше у Черкасах пройде день з письменником. Охочі зможуть пограти в теніс, покататися на велосипедах, випити пива, піти на шопінг або боулінг з улюбленим письменником чи письменницею. Буде й дискусія про історію Черкащини, а саме затоплення місцевості у Кременчуцькому водосховищі.

На фестивалі будуть лекції для самоосвіти, нестандартні конкурси, музична сцена. Деталі організатори фестивалю не розголошують.

Третій Черкаський книжковий фестиваль – мандрівний. Адже у різних містах країни у рамках фестивалю проходять зустрічі з культурними діячами: письменником, культурологом, перекладачем Олександром Красюком, президентом Всеукраїнського рейтингу «Книжка року» Костянтином Родиком, керівницею проектів ГО «Тренінговий центр» та ГО «Книжка року» Юкою Красюк та іншими. Вони провели творчі зустрічі та майстер-класи у Львові, Києві, Дніпрі, Полтаві, Черкасах, Каневі, Чигирині.

Організовують Черкаський книжковий фестиваль активісти МГО «Книжковий маестро» за підтримки Українського культурного фонду.
24.07.2019 16:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter