На підтримку дитячого будинку-інтернату в Черкасах відкрилася благодійна виставка

На підтримку дитячого будинку-інтернату в Черкасах відкрилася благодійна виставка Понад 30 картин представлено на благодійній виставці у художній майстерні «мистецтво». Роботи надали два художники, які долучилися до благодійності без будь-яких намірів стати відомими, тому жодне полотно не має підпису свого майстра. Виручені кошти спрямують Смілянському дитячому будинку-інтернату. Про це інформують в департаменті культури та взаємозв'язків з громадськістю Черкаської ОДА.

Він перебуває на фінансуванні держави, однак гостро потребує будь-якої допомоги, тому громадська організації організувала благодійну виставку картин на підтримку установи.

В інтернаті, який соціально-медичним закладом, постійно проживають діти з інвалідністю з раннього дитинства, з вадами фізичного та розумового розвитку, а також лежачі з діагнозом ДЦП.

Особливість медичного закладу в тому, що діти з інвалідністю залишаються тут і після досягнення 18-річчя. Є тут і мешканці похилого віку, які проживають і інтернеті від самого народження. Тому пожертву можна робити продуктами, речами та грошима.
17.07.2019 11:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter