До участі в конкурсі «Голос міста Черкаси» подали понад 40 заявок

Унікальні голоси, незвичне виконання і цікаві композиції. Так понад 40 учасників Молодіжного фестивалю-конкурсу «Голос міста Черкаси» виявили своє бажання поборотися за можливість стати найкращим голосом міста й отримати головний приз заходу – сертифікат на розвиток свого таланту на «30 тисяч гривень». Пошук талановитих і співочих черкасців тривав майже 7 тижнів і, як відзначають організатори, заявки, що надійшли до конкурсу, містять у собі потужний потенціал і створять серйозну конкуренцію одне для одного на подальших відбіркових етапах і напівфіналів.

Відшукати той єдиний і оригінальний голос Черкас узялися черкаський активіст і відомий ведучий Артем Євтушенко разом із засновником черкаської студії звукозапису «VENSTOPpro» Павлом Осейком. Їм на поміч долучився і Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради. Захід саме такого формату проведуть у Черкасах уперше, тож обіцяють подивувати і композиціями, і постановками й гучним гала-концертом, що відбудеться 29 червня на площі біля ТЦ «Хрещатик-Сіті».

– Нині ми переглянули всі заявки, зв’язалися з усіма учасниками й записуємо з ними відео для участі у відбірковому етапі. Він відбуватиметься онлайн. Ті, хто «виживуть» у цій боротьбі, вже братимуть участь у на півфіналах. Їх буде два – 14 та 15 червня. Усі учасники дуже мотивовані й мають неабиякий талант, тож конкурс буде не просто цікавим, а «гарячим», - розповідає один із організаторів Молодіжного фестивалю-конкурсу Павло Осейко.

Директор Департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов відзначає, що Молодіжний фестиваль-конкурс «Голос міста Черкаси» може стати родзинкою серед інших культурних подій міста, а також дати можливість творчим особистостям проявити свої таланти й стати відомими.

Відбірковий онлайн етап стартує 3 червня й триватиме 10 днів.
31.05.2019 17:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter