У Кам'янці відбулася Всеукраїнська конференція про особливості рослинного світу каньйонів в Україні

За інформацією Департаменту культури Черкаської ОДА, в рамках реалізації грандового проекту “Розбудова та облаштування туристичного об’єкту “Тясминський каньйон” в м. Кам’янка”, який реалізовується за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄС, у заповіднику була проведена науково-практична конференція всеукраїнського масштабу.
У Кам'янці відбулася Всеукраїнська конференція про особливості рослинного світу каньйонів в Україні

До Кам’янки з’їхались дослідники з різних регіонів України, які підготували статті в межах тематики наукового зібрання: “Історичні, правові та природоохоронні аспекти збереження рослинного світу каньйонів України”.

Всього на конференцію було подано 34 роботи дослідників з 6 різних регіонів України: Тернопільщини, Кропивниччини, Миколаєва, Черкащини, Львівщини та Києва. Їхні статті були присвячені екологічним проблемам, окремим історичним аспектам, розвитку туристичної галузі в екосистемах, особливостям флори, характеристиці каньйонів та ін. Всі ці дослідження будуть опубліковані в окремому збірнику, присвяченому результатам конференції. Характерно, що рецензентами цих робіт виступить профільний науковий заклад – Інституту ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України.

Пленарне засідання даного наукового заходу проходило в історичному музеї Кам’янського заповідника. Тут же було офіційно презентовано два видання про скелястий каньйон в м.Кам'янка: фотоальбом "Тясминський каньйон" та одноіменний науково-поплярний збірник.
28.05.2019 16:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter