У сквері за Будинком рад пройшов перший цього сезону концерт Черкаського духового оркестру

Як інформують у міськраді Черкас, перший у цьому сезоні концерт Черкаського духового оркестру відбувся 26 травня у сквері за Будинком рад (напроти Хрещатику між вулицями Б. Вишневецького та Лазарєва). Для поціновувачів такої музики все літо просто неба артисти виступатимуть кожної неділі з 18-ої до 19-ої вечора. Звучатимуть твори різних стилів із 50-60-х років: це і вальс, танго, фокстрот, джаз, водночас, і сучасні композиції.
У сквері за Будинком рад пройшов перший цього сезону концерт Черкаського духового оркестру

На вечорі духової музики побував і міський голова Анатолій Бондаренко.

– Приємно бачити тут таку кількість людей, отже, такі події цікаві жителям, – сказав він. – Ми й надалі дбатимемо не тільки про комфорт у нашому місті, а й про те, аби відпочинок кожного із черкасців був змістовним та корисним.

Як розповіла директор Валентина Лич, муніципальний оркестр продовжив свою творчість та виступи саме з приходом на посаду мера Анатолія Бондаренка. Доти ж його функціонування було припинено.

Нині в колективі оркестру працює 30 музикантів. Вони виступають під керівництвом заслуженого працівника культури України Володимира Бреславського.

– Звісно, концерти на відкритому майданчику та в філармонії відрізняються. Як і підготовка до них. Ми раді виступати тут для черкащан. Готуємо для них більш легку музичну програму, розраховану на різних людей, – розповіла жінка.
28.05.2019 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter