Колектив Черкаського лялькового театру отримав новий пасажирський мікроавтобус

Як інформують у Черкаській ОДА, Черкаський обласний академічний театр ляльок з новеньким автобусом. Ключі від шістнадцятимісного пасажирського мікроавтобусу Hundai передали шоферу театрального колективу сьогодні.
Колектив Черкаського лялькового театру отримав новий пасажирський мікроавтобус

Придбали довгоочікуваний транспорт коштом обласного бюджету. На це спрямували майже 1,3 млн грн. Ініціатором оновлення театрального автобусу став голова ОДА Олександр Вельбівець. Підтримали його й депутати обласної ради, каже директор-художній керівник Черкаського академічного театру ляльок Черкаської обласної ради Любов Величко.

– Акторський колектив нашого театру запрошують фестивалі з усієї України та далеко за її межами, – додає вона. – Втім, через відсутність транспорту, часто не могли виїхати на фестивалі всеукраїнського, європейського та світового рівнів. Нині ж маємо власний транспорт на заміну старому автобусу, який уже морально застарів. Таке оновлення важливе не тільки для нас, а й для наших маленьких глядачів, які чекають на наші вистави не лише в Черкасах, а й далеко поза межами області. Бо ми даруємо щастя цим діткам, які потім будуть розбудовувати нашу Україну.

Нині працюють в театрі 14 акторів. За рік вони дають до 680-700 вистав. Крім того, відвідують практично усі фестивалі в Україні, часто відвідують закордонні.
15.05.2019 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter