9 травня в Черкасах відбувся концерт зразково-показового оркестру Збройних Сил України

Уперше в Черкасах із концертом побував Заслужений академічний Зразково-показовий оркестр Збройних Сил України, його солісти та фольклорний гурт «Святовид». Своїм слухачам 9 травня музиканти презентували патріотично-мистецький проект «Армія з народом». За інформацією міськради Черпкас, понад годину на сцені обласної філармонії звучала музика різних стилів та українські пісні під акомпанемент духових інструментів.

Як зазначають організатори, проект ставить за мету через музику й слова об’єднати всіх українців у єдину родину. А ще – через культуру зміцнити авторитет та імідж українського війська. Із цим мистецьким проектом планують об’їхати всю Україну, розпочали ж із Черкащини.
9 травня в Черкасах відбувся концерт зразково-показового оркестру Збройних Сил України

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, який завітав на концерт, відзначив учасників оркестру Збройних Сил України подякою та квітами.

– Для нас велика честь приймати ваш колектив у такий день – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, – відзначив міський голова. – Дякуємо кожному з вас за чудовий виступ та надзвичайні емоції.
10.05.2019 09:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter