19 травня в черкаській "Буквиці" відбудеться презентація книги Гаськи Шиян "За спиною"

19 травня у Черкаси приїде письменниця Гаська Шиян. Вона презентує книгу «За спиною».
19 травня в черкаській "Буквиці" відбудеться презентація книги Гаськи Шиян "За спиною"

Книга «За спиною» – монолог молодої жінки, хлопець якої узяв повістку в армію під час війни. Ця подія стала струсом і стресом, що увиразнило важливі та суперечливі моменти її життя: саморозвиток і автоматизований пошук розваг, особистісна, гендерна свобода й боротьба з відповідними стереотипами, сексуальні експерименти та любовні рефлексії, патріотизм та індивідуалізм, знайомство зі світом волонтерок і вдів, боротьба з побутовим трешем, фінансовий успіх одиниць на тлі загальної невлаштованості, самодостатність і розгубленість.

Роман сповнений відвертих сексуальних сцен, критичного ставлення до національних святинь і стереотипів, досить натуралістичного, а не патетичного зображення тилових реалій, пов’язаних із війною.

Авторка розповість про книгу в книжковому супермаркеті "Буквиця". Початок зустрічі о 16:00. Захід організовує МГО «Книжковий Маестро».

Трохи про авторку. Галина (Гаська) Шиян народилася у 1980 році у Львові. Перекладачка, письменниця. 2012 року у видавництві «Ліга Прес» видала переклад роману букерівського лауреата Ді-Бі-Сі П'єра «Світло згасло в Країні Див». У 2014-му вийшов дебютний роман авторки «Hunt, doctor, hunt!». Працює над фотопроектами у жанрі репортажної вуличної зйомки, які поєдннуються з письмом. Сповідує філософію гедонізму. Понад усе цінує спільність духу з сестрою і затвердження батьками свого життєвого вибору. Цінує також добре товариство, плинність, усамітнення, відвертість між людьми.
08.05.2019 12:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter