У Черкаському художньому музеї відкривається виставка фотографів-аматорів «Погляд на війну та мир»

За інформацією Департаменту культури та взаємозв'язків з громадськістю Черкаської ОДА, напередодні Дня Пам’яті і Примирення, який відзначається в Євросоюзі та світі щорічно 8 травня, у Черкаському обласному художньому музеї відкривається виставка фотографів-аматорів «Погляд на війну та мир».
У Черкаському художньому музеї відкривається виставка фотографів-аматорів «Погляд на війну та мир»

Відкриття виставки – це спільні зусилля волонтерів, громадських активістів та черкаських Ротарійців. Вони навіть на лінії вогню закарбовували на плівці зруйновані обстрілами оселі, сльози на очах переселенців, бадьорі посмішки волонтерів та найсмачніший фронтовий хліб!

Більше 40 світлин відібрали для виставки «Погляд на війну та мир» молоді активісти, представники Ротаракт та Ротарі клубу Черкаси, серед яких студенти Черкаського державного технологічного університету, що разом з викладачами кафедри філософських і політичних наук, як майбутні модератори та учасники розбудови миру, вже сьогодні розуміють - їм творити майбутнє.

Побачити на власні очі і відчути власними серцями військові реалії, небезпечні бойові знахідки, дитячі подарунки на фронт, врятовані життя та душі, а також реальні історії з передової від українських військових та волонтерів – запрошують у Черкаський обласний художній музей 6 травня на 16.30 – виставка триватиме до 10 травня.
06.05.2019 15:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter