Учениця Шполянської школи мистецтв Інга Матвієнко увійшла до трійки найкращих юних піаністів України

Учениця Шполянської школи мистецтв Інга Матвієнко увійшла до трійки найкращих юних піаністів УкраїниУчениця Шполянської школи мистецтв увійшла до трійки найкращих юних піаністів України. Про це повідомляє у «Фейсбуці» Шполянська міська рада.

Інга Матвієнко – учениця Шполянської дитячої школи мистецтв по класу фортепіано після участі у ІІІ Всеукраїнському конкурсі піаністів ім. С.С. Прокоф’єва «PIANO.UA» стала Лауреатом ІІ ступеня у номінації «фортепіано-естрадна програма». Шполянська громада славиться своїми вихованцями за рівнем фортепіанного мистецтва, а юна шполянка Інга продовжила цю славетну традицію.

Конкурс тривав два дні, 13-14 квітня, у місті Києві. До столиці з’їхалися учасники із 30-ти населених пунктів 18-ти областей України. Загалом у заході взяли участь 134 учні, яких навчали майстерності гри на піано 97 викладачів.

Захід проводився з метою виявлення талановитих українських музичних виконавців, підвищення виконавської майстерності учнів, студентів і педагогів музичних установ України, підвищення рівня престижу музичних спеціальностей, обміну творчими досягненнями між музикантами.

Оцінювали музикантів кваліфіковане журі до складу якого ввійшли викладачі Національної музичної академії ім. П.І. Чайковського та спеціалізованих шкіл. Семеро із дев’яти членів журі оцінили виступи Інги на 49,3 бали з 50 максимальних. Таким чином Інга отримала винагороду ІІ ступеня серед багатьох інших учасників із усієї України. Викладача, Тетяну Чебан, яка готувала ученицю до конкурсу, відзначили дипломом за високий рівень підготовки учасників та великий внесок у професійну музичну освіту, а Шполянська ДШМ, Шполянської міської ради ОТГ нагородили дипломом за високий рівень підготовки учасників та великий внесок у професійну музичну освіту.
18.04.2019 17:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter