Персональна виставка канівської художниці Ольги Плетінь відкрилася в Художньому музеї

Як повідомляють у Черкаському обласному художньому музеї, тут відкрито персональну виставку канівської художниці Ольги Плетінь.

Представленим роботам художниці, члена творчої спілки «Мистецька скарбничка» з м. Канів, притаманні особлива композиційна побудова, передача світла, гармонійний та контрастуючий колорит.
Персональна виставка канівської художниці Ольги Плетінь відкрилася в Художньому музеї

Ольга Миколаївна народилася в селі Стрільники Бахмацького району на Чернігівщині 4 травня 1966 року. Та згодом її родина переїхала в село В’юнище Переяслав-Хмельницького району на Київщині. У звязку з будівництвом Канівської ГЕС жителі В’юнища були переселені в село Циблі. Після закінчення школи, сільськогосподарського технікуму працювала зоотехніком-селекціонером в селі Капустинці Яготинського району. У 2011 році Ольга Плетінь переїхала до Канева. Впродовж усього життя малювання для жінки є відпочинком від буденних справ.

Неодноразово роботи Ольги Плетінь експонувалися на персональних виставках: «Барви життя» (2014, 2015) та «Квіткова фантазія» (2016) –у музеї «Народного декоративного мистецтва Канівщини»; у 2017-2018 роках – «Краса, що поряд з нами» – у музеї «Літературна Канівщина»; спільних виставках митців канівської творчої спілки «Мистецька скарбничка»; у галереї Лаврентьєвих; у залах Шевченківського заповідника; у Черкаському обласному художньому музеї.
09.04.2019 12:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter