Презентація книжок, виданих за кошти бюджету області, відбулася в Краєзнавчому музеї Черкас

Презентація книжок, виданих за кошти бюджету області, відбулася в Краєзнавчому музеї Черкас За інформацією департаменту культури та взаємозв'язків з громадськістю Черкаської ОДА, 3 квітня у музеї «Кобзаря» Т.Г.Шевченка відбулася презентація літератури, виданої у 2018 році коштом обласного бюджету.

Організатором заходу виступила Черкаська обласна організація Національної спілки письменників України.

У заході взяли участь працівники відділу інформаційної діяльності Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю обласної державної адміністрації на чолі із в.о. директора Людмилою Товстопят, поети, письменники, художники, працівники культури, студенти Черкащини.

Відкриваючи захід, голова обласної організації Національної спілки письменників України Володимир Поліщук подякував обласній владі за систематичну підтримку у виданні суспільно-необхідної літератури та наголосив на тому, що авторський рівень черкащан зростає з року в рік.

Під час презентації у музейній залі лунали поетичні рядки, літературні доробки із нещодавно виданих книжок у авторському виконанні, тривав обмін думками, обговорювалися плани на майбутнє.
04.04.2019 17:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter