29-30 квітня на Черкащині проходитиме гастро-фестиваль «Буцький каньйон БУКИ ГРИЛЬ ФЕСТ»

За інформацією Черкаської облради, з метою підтримки розвитку і діяльності новоствореної Буцької ОТГ, сприяння наповнення місцевого бюджету, а також підтримки місцевих виробників для реалізації та збільшення товарообігу продукції, налагодження комунікацій та співпраці в наступні після Пасхи дні – 29-30 квітня відбудеться гастро-фестиваль: «Буцький каньйон БУКИ ГРИЛЬ ФЕСТ».
29-30 квітня на Черкащині проходитиме гастро-фестиваль «Буцький каньйон БУКИ ГРИЛЬ ФЕСТ»

Як відомо, Буцький каньйон знаний в туристичній локації унікальним природним ландшафтом. Знаходиться майже в самому центрі України.

Організатори проведення фестивалю у Буцькій ОТГ планують змінити виставковий формат, в якому проводились покази обладнання чи майстер-класи, на формат, який дозволить покупцям безпосередньо оцінити обладнання, сировину і продукцію на місці та визначитись з вибором конкретно під свої бажання чи потреби.

На фестивалі діятимуть три локації. Перша, головна: «Гастро-, фуд-корт» – «гаряча» зона грилю, барбекю, мангалів і тандирів, де відвідувачі і туристи ознайомляться з презентаціями і майстер-класами та зможуть дегустувати їжу і напої.
27.03.2019 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter